O nás

Protikorozní ochrana je nezbytný krok pro zvýšení životnosti konstrukcí. Odborně provedená ochrana zajistí bezchybné vlastnosti konstrukcí a povrchů. V roce 2010 jsme rozšířili působení o průmyslové čištění, které je často nedílnou součásti nátěrů. V naší společnosti zaměstnáváme odborníky s dlouholetou praxí v oblasti natěračství, kteří pracují s moderním technickým vybavením. Jsme proto spolehlivým partnerem pro velké projekty.

Mobilní technologie

Vlastní stroje a zařízení

Časová flexibilnost

Bezpečnost při práci

Ficek CZ, s.r.o.

Firma má 35 zaměstnanců a je schopná v maximální míře pružně reagovat na konkrétní požadavky zákazníka. Naše zařízení je plně mobilní a nezávislé od dodávky energií objednavatelem. Působíme v rámci celé České republiky a v případě potřeby je možné realizovat zakázky i v rámci EU.

Bezpečnost při práci

Často pracujeme v nebezpečném, život a zdraví ohrožujícím prostředí, proto bezpečnost práce je pro nás velmi důležitá. Všichni zaměstnanci jsou pravidelně školení v oblasti bezpečnosti práce, požární ochraně a práce ve výškách. Mimo tato školení mají naši pracovníci specializovaná školení potřebná pro specificka jednotlivých profesí.

Certifikace

Vzhledem k neustále se zvyšujícím nárokům na management, ochranu životního prostředí a bezpečnost se firma Ficek CZ, s.r.o. rozhodla v roce 2014 absolvovat certifikaci na:

ISO 9001
OHSAS 18001
ISO 14001